...

Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Çeyrek asrı aşan geçmişiyle bugünlere gelen TUSEL global, yoluna ilk günkü inanç ve azimle devam ediyor.

TUSEL global bayrağını devraldığım Adil Elbistan, ona bayrağı devreden Okkes Elbistan ve daha öncekiler de böyle düşünüyorlardı. Bizden sonrakilerin de bu doğrultuda çalışacaklarına inancım tamdır.

Iki kuşaktır tekstilde faaliyet gösteren TUSEL global, 1990’lı yılların başında alınan kararlar doğrultusunda günümüzde tekstilin yanı sıra,, tekstil, geosentetik ve maden sektorunde yurt ve dünya ölçeğinde çevre dostu şirketleri bünyesinde bulunduran konuma ulaşmıştır.

Her zaman müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ülkemizin mutluluğunu ön planda tutuyoruz, yatırımları gerçekleştirirken bu anlayıştan hareketle toplum çıkarına olmayan hiç bir faaliyette bulunmamaya azami özen gösteriyoruz.

Sayısı sürekli artan büyük bir aileyiz. Amacımız, yeni iş sahaları açarak bu sayıyı daha da artırmaktır. TUSEL’i bu noktalara, çalışanlarımız ve müşterilerimizi ailemizin temel direkleri olarak görme anlayışımız getirmiştir. Onların mutluluğu ve refahı, bizim için vazgeçilmez unsurlardır.

TUSEL global, faaliyet gösterdiği sektörlerde her zaman gerek üretim kalitesi, gerekse vizyon ve felsefesiyle belirleyici konumda olacaktır. Amacımız, sürekli ilerlemek, bayrağı elden ele devrederken giderek daha büyük ve daha güçlü olmaktır.